امروز Saturday 25 January 2020

مردان و زنان لخت در پارک حمام کشور ژاپن

مردان و زنان لخت در پارک حمام کشور ژاپن

مردان و زنان لخت در پارک حمام کشور ژاپن 

در این پارک که مانند حمام است زنان و مردان نباید لباسی به تن داشته باشند و برخی با حوله در آن تردد می کنند. اولین پارک حمام آب گرم در دنیا ساخته شد . در این پارک زن و مرد به صورت مختلط و تنها با یک حوله گره زده بر دور بدن خود حضور پیدا میکنند و به تفریح و گردش میپردازند!

 عجیب ترین حمام پارک مختلط و هیجانی دنیا را ببینید . بتازگی انتشار ویدئویی تبلیغاتی ازین پارک در یوتیوب که در کمتر از چهار روز میلیون ها بار دیده شد جنجالی شده است و مردم نظرات بسیار زیادی در مورد ان میدهند و بسیار خوشحالند که چننی ایده جالبی در دست اجراست.

آیا تا بحال با خود تصور کرده اید در ارتفاع بالا بین زمین و آسمان باشید در حالیکه پاهای شما درون آب گرم قرار داشته باشد و انگار در حمام هستید؟شهردار شهری در ژاپن رویای شما را به واقعیت مبدل کرده است !  به گزارش پارس ناز  یاسوهیرو ناگانو، شهردار شهرستان بپو در کیوشو واقع در جنوب ژاپن،

در یک پیشنهاد خلاقانه و خارق العاده حمام پارک تفریحی را برای اولین بار در دنیا ساخت.شایان ذکر است که این شهر به چشمه های آب گرمش مشهور است.

ویدئوی تبلیغاتی ساخته شده برای این پارک حمام جالب تنها در عرض ۴ روز بیشتر از یک میلیون بار در یوتیوب دیده شد . در این فیلم میبینیم چیزی بیشتر از یک حوله گره خورده به دور کمر مردم سرگردان در پارک نیست .

 در این حمام پارک دیدنی تمام وسایل بازی آن و صندلی های آن پر از آب چشمه گرم است که هر فردی پس از ورود به این پارک با برهنه شدن می تواند بازی درمانی روح و جسم را داشته باشد. به گزارش پارس ناز  ورود به این پارک محدودیت سنی ندارد و کاملا آزاد و مختلط است.

این پارک در حال ساخت بوده و به عنوان یک پروژه است که هنوز نیاز به انجام برخی جزئیات دارد و قرار است تا سال ۲۰۲۰ تکمیل شود .ناز وب، یاسوهیرو ناگانو شهردار شهرستان بیو گفت این پارک حمام که اولین پارک حمام آب گرم در دنیا است باعث افتخار شهر ماست و من بسیار شگفت زده و خوشحالم

که ویدئوی این پارک تنها در عرض چهار روز بیش از یک میلیون بار دیده شده است . این مکان به زودی به برترین جاذبه توریستی جهان تبدیل می شود .

سخنگوی وزارت گردشگری گفت : بپو بیشترین تعداد چشمه های آب گرم در جهان با ۸۳۰۵۸ لیتر آب در دقیقه را دارد و شهر تلاش میکند تا تعداد گردشگران غیر ژاپنی بپو را افزایش دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *